Čalouněná křesla z dýhy

Elegantní dýhování a sesazenky jsou pro designová křesla s naprosto unikátním vzhledem přesně to pravé.

Čalouněná křesla Ovo

Unikátní vejčitý tvar, podnožka, která přímo láká ke spočinutí – v tomhle křesle si budete hovět. Už na první pohled asi tušíte, proč se křeslo jmenuje Ovo čili vejce. Křeslo OVO působí moderně, a přitom nadčasově, což je nebezpečně dokonalá kombinace. Zatímco sedáky jsou vyrobené z dýhované skořepiny, podnož je z nerezu a je na uživateli, aby si zvolil matný nebo lesklý povrch. Křeslo je polohovatelné, lze ho naklánět nebo otáčet do stran. A je jen na vás, v jaké pozici budete odpočívat a vrnět spokojeností nejraději.

Už na první pohled můžete vidět, že křeslo je výsledkem práce zkušeného designéra, který má dobré povědomí o technologických možnostech. A ne nadarmo získalo toto křeslo kromě mnoha jiných cen 1. místo v kategorii Progresivní technologie na Grand Prix Mobitex. Luxusní křeslo OVO můžete umístit do obývacího pokoje, ale může sloužit i jako kancelářská židle, která bude ozdobou interiéru. Křeslo doplněné taburetem láká k odpočinku, působí svěže a moderně.

Kvalitní technologie a unikátní design vyžaduje dobrý materiál. Výroba křesla OVO je řešena využitím těch nejkvalitnějších materiálů, skořepina křesla je vyrobena z dýhy. Aby se křeslo perfektně hodilo právě do vašeho interiéru a abyste ho mohli umístit třeba do obývacího pokoje, je možné si vybírat dýhu v několika odstínech dubu, břízy, buku a dalších dřevin.

Sedáky nabízejí posezení na kvalitní kůži. Pod tou se skrývají válcové polštáře, které jsou chytře vyrobeny s různou hustotou. V oblasti zad z nadýchané pěny, tam, kde se opíráte, jsou tužší. Tyto polštáře lze upravit přesně na přání zákazníka. Křesla tak splňují i ergonomické nároky, záda vás z nich zcela jistě bolet nebudou!

Pro objednání křesel Ovo nás kontaktujte na telefonním čísle

Čalouněná křesla Vespera

Tak tímhle luxusním kouskem ve vašem interiéru upoutáte zcela jistě na první pohled. Křesla Vespera představují designový nábytek, který přes velmi neobvyklý tvar umožňuje pohodlné posezení a zároveň pohladí duši jakéhokoliv estéta. Harmonie tvarů a materiálů je přesně tím, co dělá tohle křeslo jedinečné. Dílo předního českého designéra Jiřího Pelcla snese ty nejpřísnější nároky na včlenění do interiéru.
Příjemné posezení zaručuje sedák, který má překvapivě jednoduchý tvar kvádru. Díky měkkému polstrování vám nabídne velmi pohodlné posezení. To, co činí křeslo opravdu unikátním, je ovšem opěrák z dýhy s dramatickým tvarem. Ačkoliv se jedná o dýhu, díky nepravidelnému tvaru si lze najít tu svou správnou úlevnou polohu. Potřebujete si položit vedle sebe hrníček s kávou nebo mobilní telefon? Poslouží vám odkládací stolek ze stejného materiálu.

Barva kůže sedáku je jen na vás, k dispozici jich je mnoho. Která vhodně doplní právě váš interiér

Sedák lze nechat potáhnout i látkou a křeslo Vespera tak může dostat i poněkud alternativnější vzhled. Je to zkrátka jen na vás – elegance, nebo uvolněnost? 

V roce 2012 se toto křeslo stalo Nábytkem roku, cenu udělila Asociace českých nábytkářů. Při pohledu na zajímavý tvar opěráku, kterého se podařilo docílit díky 3D technologii ohýbání a dýhování, dáte této organizaci jistě za pravdu. Je spousta možností, jak se na tento designovvý skvost posadit. Který bude ten váš?

Křeslo se zdarem připomíná eleganci První republiky, přitom je zcela současné. Zapadne skvěle do nejrůznějších interiérů. Abyste vše správně sladili, můžete si vybírat z několika odstínů dýhy. Což takhle si pořídit dveře v dekoru křesla a interiér sladit k dokonalosti?

Zalíbila se vám elegantní a nadčasová křesla? Zavolejte nám!

V případě jakéhokoliv dotazu nám napište

Chcete si tato luxusní křesla objednat do obývacího pokoje nebo do kanceláře? Zajímá vás renovace a oprava nábytku? Dodáme vám jak křesla, tak i další nábytek, jako jsou třeba dveře, nebo pouze části nábytku v dekoru vybraného křesla. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2022 Všechna práva vyhrazena – Dýhy Večeřa s.r.o., Rousínov u Brna